Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
FRUKTFAT, glas, Gunnel Sahlin, Kosta Boda, 19/2000-tal.
513051. FRUKTFAT, glas, Gunnel Sahlin, Kosta Boda, 19/2000-tal.
Längd ca 39 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 39 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
844