SOFFBORD, mahogny/rotting med glasskiva, 1900-talets senare hälft.

512937. SOFFBORD, mahogny/rotting med glasskiva, 1900-talets senare hälft.

Längd 135, bredd 80, höjd 54 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 431