BYRÅ, 2-lådig, mahogny med bronser, rokokostil.

512862. BYRÅ, 2-lådig, mahogny med bronser, rokokostil.

Längd 78, bredd 41, höjd 81 cm.

Märken på skivan, fanerskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 504