LJUSSTAKE, mässing/metall, i form av ängel, 1900-tal.

512838. LJUSSTAKE, mässing/metall, i form av ängel, 1900-tal.

Höjd 37,5 cm.
Diameter 14 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37,5 cm.
Diameter 14 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 575