SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

512795. SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Bronserad. Krönt av bandrosett. Ca 75 x 44 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 286