SERVERINGSVAGN, IKEA, 1900-talets andra hälft.

512756. SERVERINGSVAGN, IKEA, 1900-talets andra hälft.

Grön. Höjd 71 cm.
Bredd 70 cm.
Djup 47 cm.

Bruksslitage.
Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön. Höjd 71 cm.
Bredd 70 cm.
Djup 47 cm.

Bruksslitage.
Märken.

Antal besök: 6 014