GOLVLAMPOR/GOLVLJUSSTAKAR, ett par, malm, barockstil, 1900-talets första hälft.

512725. GOLVLAMPOR/GOLVLJUSSTAKAR, ett par, malm, barockstil, 1900-talets första hälft.

154 cm.

Smärre slitage samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

154 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 298