ERIK HÖGLUND. KONSTGLAS, DEKORDETALJER, stort parti.

512710. ERIK HÖGLUND. KONSTGLAS, DEKORDETALJER, stort parti.

Högsta höjd 24,5 cm.
Största diameter 15 cm.

Nagg och skador förekommer.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 24,5 cm.
Största diameter 15 cm.

Nagg och skador förekommer.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 733