OKÄND KONSTNÄR. Stilleben med rosor och bär. 1900-tal. Olja på pannå. Osignerad.

51264. OKÄND KONSTNÄR. Stilleben med rosor och bär. 1900-tal. Olja på pannå. Osignerad.

30 x 40 cm.

Krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 40 cm.

Krakelyrer.

Antal besök: 1 466