SIDEBOARD, teak, möjligen Bertil Fridhagen, Bodafors, 1969.

512633. SIDEBOARD, teak, möjligen Bertil Fridhagen, Bodafors, 1969.

Märkt på insida dörr: Bodafors, SMF.
Höger sida med två dörrar samt tre lösa hyllplan invändigt.
Vänster sida med fyra lådor samt en dörr med ett löst hyllplan invändigt.
Längd 150 cm, djup 42 cm, höjd 120 cm.

Fanérskador, slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanérskador, slitage, repor.

Antal besök: 1 878