BÉLA HRADIL. Solbelyst landskap med väg. Olja på pannå. Signerad Hradil.

51261. BÉLA HRADIL. Solbelyst landskap med väg. Olja på pannå. Signerad Hradil.

40 x 50 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 248