BYRÅ MED MARMORSKIVA, 3-lådig, intarsia, 1900-tal.

512548. BYRÅ MED MARMORSKIVA, 3-lådig, intarsia, 1900-tal.

Längd 92 cm, djup 45 cm, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 434