OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tåg på perrong, olja på papp, monogramsignerad och daterad 1915.

512515. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tåg på perrong, olja på papp, monogramsignerad och daterad 1915.

Ca 49 x 68 cm.

Papp med slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 49 x 68 cm.

Papp med slag.

Antal besök: 363