512492. ARMBANDSUR, herr, Omega, Electronic, Geneve, Chronometer, 1900-tal.
Diameter 37,7 mm (exklusive krona).
Urtavla märkt Omega Electronic f300 Hz, Genéve Chronometer, Swiss Made.
Medföljande låda för armbandsur.
Repor på glas, visare samt datumfunktion fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.