MYNT, Sverige, 1600-1900-tal.

MYNT, Sverige, 1600-1900-tal.
51249. MYNT, Sverige, 1600-1900-tal.

1/2 skilling 1827.
1/4 skilling 1799 och 1819 mm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1/2 skilling 1827.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 524