ARMBAND med MEDALJONG, förgylld metall, omkring sekelskiftet 18/1900.

512488. ARMBAND med MEDALJONG, förgylld metall, omkring sekelskiftet 18/1900.

Sammanfogade länkar med metalltrådar för utvidgning. Öppningsbar medaljong med utrymme för foto. Diameter ca 6 - 10 cm, medaljong, diameter 2,3 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 154