BÙI XUÂN PHÁI. Gatuscen från Hanoi, signerad och daterad 84.

512305. BÙI XUÂN PHÁI. Gatuscen från Hanoi, signerad och daterad 84.

13 x 19 cm.
Proveniens:Köpt personligen av konstnären i Hanoi av nuvarande ägare Louis Melin
BUI XUÂN-PHÁI
Vietnam 1921-1988.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 x 19 cm.
BUI XUÂN-PHÁI
Vietnam 1921-1988.

Bruksskick.

Antal besök: 1 874