Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 10 stolar, grön och svartmålad plåt, industridesign.
512296. STOLAR, 10 stolar, grön och svartmålad plåt, industridesign.
Hopfällbara.
Omfattande slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Hopfällbara.
Omfattande slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
364