STOLAR, 10 stolar, grön och svartmålad plåt, industridesign.

512296. STOLAR, 10 stolar, grön och svartmålad plåt, industridesign.

Hopfällbara.

Omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hopfällbara.

Omfattande slitage.

Antal besök: 364