ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

512242. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

Rosa plysch.

Slitage samt dålig stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rosa plysch.

Slitage samt dålig stoppning.

Antal besök: 466