SVEN X:ET ERIXSON. Figurscen, färglitografi, signerad och numrerad 92/360.

512032. SVEN X:ET ERIXSON. Figurscen, färglitografi, signerad och numrerad 92/360.

Ca 48 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 48 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 387