BORDSLYSTRAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

51199. BORDSLYSTRAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Mässing, blått glas, alabaster, behängd med prismor, höjd ca 36,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 852