ARBETSBÄNK, 1900-tal.

ARBETSBÄNK, 1900-tal.
511926. ARBETSBÄNK, 1900-tal.

Trä, längd ca. 121, bredd 56, höjd 80.

Hårt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
511926. ARBETSBÄNK, 1900-tal.

Hårt bruksslitage.

Antal besök: 532