TAKLAMPOR, 2 st 1930-40-tal.

TAKLAMPOR, 2 st 1930-40-tal.
51191. TAKLAMPOR, 2 st 1930-40-tal.

5-armade malmkronor,55, resp, 51 cm i diameter.

Bruksslitage, den ena med dålig elinstallation.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 014