SKÅP, 1950/60-tal.

SKÅP, 1950/60-tal.
511900. SKÅP, 1950/60-tal.

Valnöt, längd ca. 87, bredd 43, höjd 109 cm.

Bruksslitage. Smärre krackelyr på dörr. Bakstycke med hål.

Gör en kostnadsfri värdering!
511900. SKÅP, 1950/60-tal.

Antal besök: 538