LEOPOLD MORSING. Kustmotiv, olja på duk, signerad, 1900-talets första hälft.

511894. LEOPOLD MORSING. Kustmotiv, olja på duk, signerad, 1900-talets första hälft.

Höjd 83 cm, bredd 61 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm, bredd 61 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 351