TEATERKIKARE med pärlemor, Iris, Paris, 1800/1900-tal.

511888. TEATERKIKARE med pärlemor, Iris, Paris, 1800/1900-tal.

Med handtag.

Obetydligt åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med handtag.

Antal besök: 990