KANDELABRAR, ett par, mässing, 1800/1900-tal.

511879. KANDELABRAR, ett par, mässing, 1800/1900-tal.

För tre eller två ljus vardera. Höjd ca 20 cm. Längd ca 22 cm

Proviniens: har tillhört Eksund gård enligt inlämnare.

Smärre åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 192