PARTI STIG LINDBERG, 11 delar, kermik, Gustavsberg.

511824. PARTI STIG LINDBERG, 11 delar, kermik, Gustavsberg.

2 st "Skotte" längd 6 cm, 3 äggkoppar diameter 5,5 cm, 5 tefat "Spisa Ribb" diameter 15 cm, kaffefat "Röd Aster" diameter 12,5 cm.

Slitage, hundar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, hundar med nagg.

Antal besök: 424