2 st "Skotte" längd 6 cm, 3 äggkoppar diameter 5,5 cm, 5 tefat "Spisa Ribb" diameter 15 cm, kaffefat "Röd Aster" diameter 12,5 cm.
Slitage, hundar med nagg.