PENNA samt RESERVOARPENNA, Sheaffers.1900-tal.

511811. PENNA samt RESERVOARPENNA, Sheaffers.1900-tal.

11.5 samt 13.5 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11.5 samt 13.5 cm.

Antal besök: 404