SIDEBORD, teak, Danmark, 1950-60-tal.

51178. SIDEBORD, teak, Danmark, 1950-60-tal.

4 st skjutdörrar med backar och hyllor.Längd 200 cm,bredd 46 cm, höjd 112 cm. buktande front.

Smärre fuktfläckar på skiva, spricka i en av draglisterna. För övrigt gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 044