BORDSLAPMA, "Block Lamp" Harri Koskinen, Design House Stockholm.

511727. BORDSLAPMA, "Block Lamp" Harri Koskinen, Design House Stockholm.

Bordslampa i ofärgat handgjutet glas med blästrad insida.
Höjd 10 cm, längd 19 cm, bredd 9 cm.
Etikettmärkt Design House Stockholm.

Bruksskick.
Repor.
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Repor.
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 167