ULF PETTERSSON VÄSTERVIK. FÖRTÖJD EKA, akvarell.

511705. ULF PETTERSSON VÄSTERVIK. FÖRTÖJD EKA, akvarell.

Signerad -90
Höjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad -90
Höjd.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 700