MYNT, 1 burk, olika länder, 1900-tal.

511687. MYNT, 1 burk, olika länder, 1900-tal.

Burkens längd 18, bredd 13, höjd 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 599