KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-tal.

511643. KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-tal.

Längd 102, bredd 50, höjd 57 cm.

Slitage, märken, färgbortfall, lock med spricka. Möjligen senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 332