ANDERS TOSSE. Ängel, olja på duk, signerad.

511495. ANDERS TOSSE. Ängel, olja på duk, signerad.

32x35 cm, rammått 43x45 cm.

Ram med fuktskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x35 cm, rammått 43x45 cm.

Ram med fuktskada.

Antal besök: 408