ANETTE ENGLUND. Modeller, 2 st, litografier nr 83/250 och 113/250, signerade.

511473. ANETTE ENGLUND. Modeller, 2 st, litografier nr 83/250 och 113/250, signerade.

32x23 cm, rammått 47x36,5 cm
33x23 cm, rammått 47x36,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x23 cm, rammått 47x36,5 cm
33x23 cm, rammått 47x36,5 cm.

Antal besök: 732