CURT BJERNEVI. Komposition, färgetsning nr 59/190, signerad Bjernevi och daterad -94.

511468. CURT BJERNEVI. Komposition, färgetsning nr 59/190, signerad Bjernevi och daterad -94.

47x27 cm, rammått 62x40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x27 cm, rammått 62x40 cm.

Antal besök: 1 709