VAS och LOCKURNA, Gustavsberg och Rörstrand, 1900-tal.

511465. VAS och LOCKURNA, Gustavsberg och Rörstrand, 1900-tal.

Vas skyttepris med text i silver höjd 19 cm, lockurna "Standard" 10 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 337