FREDRIK ROHDE. "Landskao vid hav", färglitografi nr 27/100, signerad Fr Rohde och daterad -73.

511458. FREDRIK ROHDE. "Landskao vid hav", färglitografi nr 27/100, signerad Fr Rohde och daterad -73.

42x55 cm, rammått 52x66,5 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

42x55 cm, rammått 52x66,5 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 620