SOFFGRUPP, 4 delar, chippendale stil, 1900-tal.

511418. SOFFGRUPP, 4 delar, chippendale stil, 1900-tal.

Bonat lövträ. Fåtöljer, ett par. Bord. Soffa, längd ca. 200 cm.

Bruksslitage. Bord med fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Bord med fläck.

Antal besök: 2 639