511399. ERNEST BOREL klocka.
511399. ERNEST BOREL klocka.
90-tal, rostfritt stål med guldfärgade element och mörkblått läderband med viklås, automatisk, boettdiameter: 35 mm, datumvisning på nummer tre, numrerad 7404, vattentät och funktionell (testad av juvelerare).