MÖBELGRUPPSDELAR, 5 st , Alvar Aalto, Artek Finland.

51135. MÖBELGRUPPSDELAR, 5 st , Alvar Aalto, Artek Finland.

Bord, 4 stolar samt bänk.

Kraftig slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, 4 stolar samt bänk.

Kraftig slitage, skador.

Antal besök: 1 772