PIEDESTAL, 1920-tal.

PIEDESTAL, 1920-tal.
511338. PIEDESTAL, 1920-tal.

Höjd ca 86 cm
Fot ca 31,5 x 31,5 cm
Yta ca 27 x 27 cm
björk.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
511338. PIEDESTAL, 1920-tal.

Höjd ca 86 cm
Fot ca 31,5 x 31,5 cm
Yta ca 27 x 27 cm
björk.

Slitage.

Antal besök: 933