SOFFA, renässansstil, 1800-talets slut.

511326. SOFFA, renässansstil, 1800-talets slut.

Rygghöjd ca 97 cm
Ryggbredd ca 149 cm
Sitthöjd ca 48 cm
Sittbredd ca 107 cm
Sittdjup ca 57 cm.

slitage, skada vid vänster framben, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 97 cm
Ryggbredd ca 149 cm
Sitthöjd ca 48 cm
Sittbredd ca 107 cm
Sittdjup ca 57 cm.

Antal besök: 303