BORDSLAMPA, tenn samt trä, art deco, 1920/30-tal.

511291. BORDSLAMPA, tenn samt trä, art deco, 1920/30-tal.

Total höjd ca 35 cm.

Slitage, bucklor. Senare lampsockel med smärre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 35 cm.

Antal besök: 551