BJÖRN EKEGREN. Glasskulptur, signerad.

51128. BJÖRN EKEGREN. Glasskulptur, signerad.

Skulptur exkl sockel ca 20 cm.
Medföljer underbelysning.

Limmad på socker. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljer underbelysning.

Limmad på socker. Nagg.

Antal besök: 5 211