VÄGGLAMPA, keramik, San Polo, Venezia, Italien, 1900-tal.

511224. VÄGGLAMPA, keramik, San Polo, Venezia, Italien, 1900-tal.

Höjd 33 cm.

Bruksslitage, korg med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Bruksslitage, korg med skada.

Antal besök: 940