Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
BRUNO WIKLUND. "Bland purpurbräcka och silvertärnor" från Spetsbergen på Svalbard, olja på duk, signerad.
511219. BRUNO WIKLUND. "Bland purpurbräcka och silvertärnor" från Spetsbergen på Svalbard, olja på duk, signerad.
65 x 75 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 75 cm.
Stadsauktion Sundsvall
571