VAS, Kina, 18/1900-tal.

VAS, Kina, 18/1900-tal.
511165. VAS, Kina, 18/1900-tal.

Krackelerad dekor med drake. Botten med oidentifierad signatur. Höjd 25 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 443