Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
URNA orientalisk, bemålad kermamik, 1800-tal.
511143. URNA orientalisk, bemålad kermamik, 1800-tal.
Höjd 13 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13 cm.
Slitage.
306