URNA orientalisk, bemålad kermamik, 1800-tal.

511143. URNA orientalisk, bemålad kermamik, 1800-tal.

Höjd 13 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.

Slitage.

Antal besök: 391